Home

shoulder Creation transmission catalina ponor medalii submarine Distinction comb

Comitetul Olimpic și Sportiv Român - Gimnasta Catalina Ponor, tripla  campioana olimpica la Atena 2004 si dubla medaliata la Londra 2012, a fost  aleasa de catre Comitetul Executiv al #COSR sa fie
Comitetul Olimpic și Sportiv Român - Gimnasta Catalina Ponor, tripla campioana olimpica la Atena 2004 si dubla medaliata la Londra 2012, a fost aleasa de catre Comitetul Executiv al #COSR sa fie

Cătălina Ponor a obținut două medalii de aur la Cupa Mondială de la Baku |  Flash news, Stiri, Vedete si Evenimente | Viva.ro
Cătălina Ponor a obținut două medalii de aur la Cupa Mondială de la Baku | Flash news, Stiri, Vedete si Evenimente | Viva.ro

INTERVIU Catalina Ponor: "Atunci am simtit ca in gimnastica e destinul meu"  Ce idoli a avut in copilarie | Sportivity.ro
INTERVIU Catalina Ponor: "Atunci am simtit ca in gimnastica e destinul meu" Ce idoli a avut in copilarie | Sportivity.ro

Olympedia – Cătălina Ponor

Cum și-a descoperit Cătălina Ponor pasiunea pentru bârnă

Scandalul “Portdrapelul”: Cătălina Ponor trebuia să preia drapelul de la  Sandra Izbașa, dar aceasta a fost înlocuită – Q Magazine
Scandalul “Portdrapelul”: Cătălina Ponor trebuia să preia drapelul de la Sandra Izbașa, dar aceasta a fost înlocuită – Q Magazine

Catalina Ponor Interview | Laura Cristache

Locul 7 pentru gimnasta Cătălina Ponor în finala de la bârnă

Cătălina Ponor, final de carieră cu cinci medalii olimpice!** "Mă retrag  fără regrete. Voi părăsi gimnastica cu fruntea sus!"
Cătălina Ponor, final de carieră cu cinci medalii olimpice!** "Mă retrag fără regrete. Voi părăsi gimnastica cu fruntea sus!"

Gimnasta Cătălina Ponor A Cucerit Două Medalii De Aur La Cupa Mondială De  La Doha | Libertatea
Gimnasta Cătălina Ponor A Cucerit Două Medalii De Aur La Cupa Mondială De La Doha | Libertatea

Cătălina Ponor a câștigat două medalii de bronz la Campionatul European de  la Berna, în finalele de la sol și bârnă
Cătălina Ponor a câștigat două medalii de bronz la Campionatul European de la Berna, în finalele de la sol și bârnă

Cătălina Ponor a câștigat la Cluj două medalii de aur în finalele pe  aparate de la Campinatele Naţionale - Ştiri de Cluj
Cătălina Ponor a câștigat la Cluj două medalii de aur în finalele pe aparate de la Campinatele Naţionale - Ştiri de Cluj

Catalina Ponor a pierdut medalia de bronz la barna la Jocurile Olimpice  2012 - Stirileprotv.ro
Catalina Ponor a pierdut medalia de bronz la barna la Jocurile Olimpice 2012 - Stirileprotv.ro

Cine este Bogdan, noul soț al Cătălinei Ponor. Fosta gimnastă și bărbatul,  care a mai fost căsătorit, și-au unit destinele | Antena 1
Cine este Bogdan, noul soț al Cătălinei Ponor. Fosta gimnastă și bărbatul, care a mai fost căsătorit, și-au unit destinele | Antena 1

Cătălina Ponor, două medalii de aur câştigate la Cluj

Aur la bârnă pentru Cătălina Ponor! Medalii pentru sportivii României la  Cupa Mondială de la Szombathely
Aur la bârnă pentru Cătălina Ponor! Medalii pentru sportivii României la Cupa Mondială de la Szombathely

Destinul trist al Catalinei Ponor! O mare campioana a ajuns sa faca asta in  Franta - Opinia Timisoarei
Destinul trist al Catalinei Ponor! O mare campioana a ajuns sa faca asta in Franta - Opinia Timisoarei

Cătălina Ponor, medalii de aur la bârnă şi sol la Cupa Mondială de la Baku

Catalina Ponor aduce Romaniei primele medalii la Campionatul European.  Evolutiile la barna si sol, rasplatite cu bronzul - VIDEO
Catalina Ponor aduce Romaniei primele medalii la Campionatul European. Evolutiile la barna si sol, rasplatite cu bronzul - VIDEO

Gimnasta Cătălina Ponor, ultimele medalii din carieră – Q Magazine

FOTO VIDEO. Cătălina Ponor s-a retras din gimnastică după 26 de ani | Digi24

Cătălina Ponor - cinci medalii olimpice la final de carieră

O REALIZARE EXTRAORDINARĂ | Cătălina Ponor, medalii de aur la bârnă și la  sol, la Cupa Mondială | Nasul.tv | Gymnastics photos, Gymnastics, Catalina
O REALIZARE EXTRAORDINARĂ | Cătălina Ponor, medalii de aur la bârnă și la sol, la Cupa Mondială | Nasul.tv | Gymnastics photos, Gymnastics, Catalina